Folie na budovy - Top ochrana před vedrem v letě, únikem tepla v zimě, zloději, nebo zvídavými pohledy.

Rozdělujeme na:

Solární folie

Hlavním účelem těchto folií je snížení průniku solárního tepla do místnosti.

Solární folie

Solární folie INFRASOL primárně slouží k zadržení nárůstu tepelné energie během letních měsíců, snížení oslnivého záření od slunce, snížení viditelnosti z exteriéru do vnitřku místnosti, ale i snížení úniku sálavého tepla během zimních měsíců.
Objednat

Termální folie

Hlavním účelem těchto folií je co největší zadržení sálavého tepla ven z místnosti během zimních měsíců.

Termální folie

Termální folie INFRASOL umí vše jako solární folie ale jejich největší výhodou je jejich speciální schopnost v zázemí úniku sálavého tepla během zimních měsíců. Tyto folie jsou zvláště oblíbené pro instalace na okna budov v oblastech, kde se dostatečné vytápění stává finančně neúnosné.
Objednat

Bezpečnostní folie

Hlavním účelem těchto folií je zabránění snadného průniku skrze sklo a snížení možného poranění v případě rozbité skla.

Bezpečnostní folie

Bezpečnostní folie INFRASOL slouží jako velice efektivní ochrana před snadným vniknutím do prostoru skrze rozbité sklo. V případě nejrůznějších přírodních katastrof, nebo i požárů, naše bezpečnostní folie drží ostré úlomky rozbitého skla pevně na svém povrchu.
Objednat

Privátní folie

Hlavním účelem těchto folií je zabránění průhledu skrze okno.

Privátní folie

Privátní folie INFRASOL slouží jako rychlá a finančně efektivní náhrada (pískovanému sklu, nebo i plně zatemňovacím materiálům všude tam, kde je potřeba zabránit průhledu skrze sklo a zároveň zachování průchodu světla.
Objednat